Zpracování a následná distribuce - 6. díl

V dnešní části bych Vám rád představil poslední části celého procesu, a sice způsob zpracování a následnou distribuci našich výrobků. V předchozím dílu našeho seriálu jsme se věnovali svařování jako takovému, co se ovšem děje s našimi výrobky jakmile jsou hotové v podobě polotovarů?

Jak tedy fungujeme?

Pokud jste již spolupracovali s naší firmou, jistě víte, že neprodáváme pouze polotovary gabionových sítí, ale také jsme schopni je upravit přesně na míru vašemu projektu. V praxi tedy fungujeme tak, že naší firmě dodáte vstupní údaje o stavbě nebo projektu jako jsou rozměry gabionové zdi, Vámi zvolené oko a tak dále. My Vám na základě vašich požadavků vykalkulujeme jaké druhy sítí a kolik jich budete potřebovat k realizaci a to včetně spojovacích prvků.

Jak se zpracovává taková gabionová síť?

Dříve se veškeré menší rozměry vyráběly z polotovarů pomocí běžných pákových nůžek, což bylo velmi náročné na čas i na lidskou práci. Naše firma v tomto udělala značný technologický skok a zavedla systém nůžek pneumatických, tedy poháněných vzduchem. Díky tomuto se rapidně zvýšila produktivita každého našeho zdatného zaměstnance a také preciznost samotného střihu. Pomocí této technologie jsme tak schopni zpracovávat vaše zakázky mnohem rychleji a tedy snad i k Vaší spokojenost.

Vloženo