ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Gabionové květináče - Gabiony Stone s.r.o.

Gabionové květináče

visibility2046 Zhlédnutí list V: Druhy gabionů a jak vybrat ten správný

V Gabiony Stone nám nejde pouze o obrovské projekty a stavby u dálnic a železnic. Dlouhodobě se snažíme přiblížit technologii gabionů široké veřejnosti a ukázat jejich krásu všem, kdo o ni mají zájem. Chtěli bychom ukázat, že gabion není pouze luxusní zboží pár vyvolených, ale že si jej může užít opravdu každý, ať jde o plot, opěrnou zeď nebo květináč. Především ve spolupráci s Vámi, zákazníky, jsme tak vyvinuli nový druh gabionových květináčů, které jsou oproti konkurenci jednodušší, dostupnější a levnější, přičemž jsou vyrobeny z našeho vysoce odolného materiálu.

Květináče od Gabiony Stone

Na začátek je rozhodně důležité říct, že náš gabionový květináč nefunguje jako náhrada běžných květináčů. Jak se dočtete dále v tomto článku, při kompletaci musíte umístit rostlinu s klasickým květináčem do toho gabionového. Pokud byste rostlinu usadili pouze do hlíny obsypané kamenem, moc by se jí asi nedařilo. Při každém zalévání by se Vám navíc zemina vyplavovala ven, což by bylo nefunkční a také nehezké.

Jak to bývá u veškerého našeho zboží, květináč Vám přijde poskládán na paletě nebo v balíčku společně s c-sponami sloužícími ke spojení jednotlivých stran, případně také s distančními sponami a kleštěmi na c-spony. V čem je tedy náš systém tak výhodný? Je levný, praktický a kompletaci zvládne sám úplně každý, a to v řádu několika minut. Květináč totiž tvoří pouze dno a 4 vnější strany, které jsou spojeny c-sponami a vysypány kamenem. Pokud máme variantu o délce 100 cm, součástí balení jsou také distanční spony sloužící k posílení celé konstrukce.

Květináč postavíte v několika jednoduchých krocích:

  • Rozbalte a rozložte si obsah balíčku
  • Nachystejte si dno a spojte jej c-sponami (pomocí našich speciálních kleští nebo i kombinaček) s ostatními stranami květináče. Myslete na to, že spony musí být uchyceny v rozmezí nejvíc deset centimetrů od sebe, a že vodorovné dráty sítí musí být umístěny směrem ven.
  • Konstrukci přeneste na místo, kde bude finálně stát.
  • Konstrukci vysypejte částečně kamenem do takové výšky, aby Vám květináč s rostlinou při položení na kámen lehce přesahoval přes horní okraj gabionu a řádně zhutněte.
  • Umístěte květináč s rostlinou do gabionu.
  • Obsypejte květináč s rostlinou kamenem a opět zhutněte.

Jak vidíte, naše květináče nejsou žádná věda a výsledek opravdu stojí za to. Tak na co čekáte? Objednávat můžete zde.

Zanechte komentář

Komentáře musí být nejprve schváleny před jejich publikováním.
Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota January Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec