V dnešní části bychom Vám rádi představili poslední části celého výrobního procesu, a sice způsob zpracování a následnou distribuci našich výrobků. V jednom z předchozích dílů našeho seriálu jsme se věnovali svařování jako takovému, co se ovšem děje s našimi výrobky jakmile jsou hotové?

Jak fungujeme?

Pokud jste již spolupracovali s naší firmou, jistě víte, že neprodáváme pouze polotovary gabionových sítí, ale také jsme schopni je upravit přesně na míru vašemu projektu. V praxi vše funguje tak, že naší firmě dodáte vstupní údaje o stavbě nebo projektu jako jsou rozměry gabionové zdi, Vámi zvolené oko a tak dále. My Vám na základě vašich požadavků vykalkulujeme jaké druhy sítí a kolik jich budete potřebovat k realizaci a to včetně spojovacích prvků.

Složením gabionu ze sítí vytvořených na míru ušetříte za odpad, který nutně vzniká stříháním polotovarů.

Jak se zpracovává gabionová síť?

Dříve se veškeré menší rozměry vyráběly z polotovarů a pomocí běžných pákových nůžek se stříhali na menší rozměry. Jistě chápete, že toto řešení bylo velmi náročné na čas, lidskou práci a tedy i na peníze. Naše firma v tomto udělala značný technologický skok a zavedla systém nůžek pneumatických, tedy poháněných vzduchem. Díky tomuto se rapidně zvýšila produktivita každého našeho zaměstnance a také preciznost samotného střihu. Jak rosteme můžeme si také dovolit svařovat jiné typy sítí, než pouze polotovary. Díky těmto „zlepšovákům“ jsme tak schopni reagovat na vaše zakázky mnohem rychleji a pružněji.

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek