Gabionový koš 50x30x100

gabionovy-kos-oko-10x5

oko 10 x 5 - Balíček gabionového koše o výšce 50 cm, šířce 30 cm a délce 100 cm.

Více informací

663,20 Kč s DPH

736,89 Kč s DPH

  • Gabionový koš „ÚVODNÍ“ (kompletní)
  • Gabionový koš „NAVAZUJÍCÍ“
  • Gabionový koš „ÚVODNÍ - DO PATRA“(sloupkový)
  • Gabionový koš „NAVAZUJÍCÍ - DO PATRA“

Parametry

Délka100
Šířka30
Výška50
Hmotnost v kg6,8kg
Průměr drátu4,00mm
Velikost oka v cm10x5
Antikorozní vrstvaZnAl
Objem 0,15 m3

Více informací

UŠETŘETE S MODULÁRNÍM SYSTÉMEM GABIONY STONE - podrobný návod čtěte zde.

Gabionový koš ÚVODNÍ (kompletní)

Klasický gabionový koš jak jej znáte. Má všechny strany včetně spojovacích prvků potřebných k jeho složení. Může stát jako solitér.  Když navrhujeme zeď (plot atd.), bude stát jako první.

Gabionový koš NAVAZUJÍCÍ

Gabionový koš, který nemá jednu boční příčku. Patří v řadě za „úvodní“ koš, tedy bude v prvním patře na druhém, třetím až x-tém místě.

Gabionový koš ÚVODNÍ - DO PATRA (sloupkový)

Gabionový koš, který nemá dno. Dáme jej jako první ve druhém, třetím až x-tém patře. Také jej můžeme použít jako sloupek ve druhém třetím až x-tém patře.

Gabionový koš NAVAZUJÍCÍ - DO PATRA

Gabionový koš, který nemá jednu příčku a dno. Patří v řadě za koš „úvodní - do patra“ a tedy bude v druhém, třetím až x-tém patře na druhém, třetím až x-tém místě.

Gabionový koš o rozměrech 50 x 30 x 100 / 10 x 5 cm

Jedná se o samostatně stojící gabionový koš. Balení obsahuje tři velikosti sítí. Velikost 30 x 50 použité na příčky, 100 x 50 použité na boky, 100 x 30 v oku 10 x 10 určené na dno a 100 x 30 v oku 10 x 5 na víko koše. Jednotlivé strany jsou spojeny spirálami odpovídající délky. Balení obsahuje také tři distanční spony o délce 30 cm sloužící k posílení celé konstrukce. Sítě jsou v balení poskládány na sebe,  přičemž na nich jsou připevněny spojovací prvky. Vše je pak zabalené ve fólii.

Další informace:

Gabionový koš o rozměrech 50 x 30 x 100 je univerzální stavební jednotkou pro téměř jakoukoliv gabionovou konstrukci. Vhodný je zejména u staveb, které vyžadují vyšší míru pevnosti například při sanování svahů.

Pro výplň gabionových konstrukcí lze použít širokou škálu materiálů. Kromě kameniva i dřevěné fragmenty, dřevěnou kulatinu, skleněné valounky atd. Gabionové koše, mohou zůstat i prázdné, případně se osázet rostlinami vhodného druhu.