Gabionový koš 50x30x50

gabionovy-kos-oko-10x5

Oko 10x5 - Balíček gabionového koše o výšce 50, hloubce 30 a délce 50 cm.

Více informací

508,56 Kč s DPH

565,07 Kč s DPH

  • Gabionový koš „ÚVODNÍ“ (kompletní)
  • Gabionový koš „NAVAZUJÍCÍ“
  • Gabionový koš „ÚVODNÍ - DO PATRA“(sloupkový)
  • Gabionový koš „NAVAZUJÍCÍ - DO PATRA“

Parametry

Délka50
Šířka30
Výška50
Hmotnost v kg4,37kg
Průměr drátu4,00mm
Velikost oka v cm10x5
Antikorozní vrstvaZnAl
Objem0,075 m3

Více informací

UŠETŘETE S MODULÁRNÍM SYSTÉMEM GABIONY STONE - podrobný návod čtěte zde.

Gabionový koš ÚVODNÍ (kompletní)

Klasický gabionový koš jak jej znáte. Má všechny strany včetně spojovacích prvků potřebných k jeho složení. Může stát jako solitér.  Když navrhujeme zeď (plot atd.), bude stát jako první.

Gabionový koš NAVAZUJÍCÍ

Gabionový koš, který nemá jednu boční příčku. Patří v řadě za koš „úvodní“, tedy bude v prvním patře na druhém, třetím až x-tém místě.

Gabionový koš ÚVODNÍ - DO PATRA (sloupkový)

Gabionový koš, který nemá dno. Dáme jej jako první ve druhém, třetím až x-tém patře. Také jej můžeme použít jako sloupek ve druhém třetím až x-tém patře.

Gabionový koš NAVAZUJÍCÍ - DO PATRA

Gabionový koš, který nemá jednu příčku a dno. Patří v řadě za koš „úvodní - do patra“ a tedy bude v druhém, třetím až x-tém patře na druhém, třetím až x-tém místě.

Gabionový koš o rozměrech 50 x 30 x 50 / 10 x 5 cm

Jedná se o samostatně stojící gabionový koš. Balení obsahuje jednu velikost sítí. Rozměr 50 x 50 v oku 10 x 5 použité na boky, sítě 30 x 50 v oku 10 x 5 použité na příčky, dále 50 x 30 v oku 10 x 5 na víko a 50 x 30 v oku 10 x 10 na dno. Jednotlivé strany jsou spojeny spirálami odpovídající délky. Balení obsahuje také dvě distanční spony o délce 50 cm sloužící k posílení celé konstrukce. Sítě jsou v balení poskládány na sebe,  přičemž na nich jsou připevněny spojovací prvky. Vše je pak zabalené ve fólii.

Další informace:

Gabionový koš o rozměrech 50 x 30 x 50 je univerzální stavební jednotkou pro téměř jakoukoliv gabionovou konstrukci. Vhodný je zejména pro stavbu zdí a zídek na zahrady nebo například pro stavbu oplocení.

Pro výplň gabionových konstrukcí lze použít širokou škálu materiálů. Kromě kameniva i dřevěné fragmenty, dřevěnou kulatinu, skleněné valounky atd. Gabionové koše, mohou zůstat i prázdné, případně se osázet rostlinami vhodného druhu.