30 x 30 Gabionová síť

oko-10x5

gabionová síť o velikosti 30x30 oko 10x5

Více informací

66,43 Kč s DPH

73,81 Kč s DPH

Parametry

Délka30
Šířka30
Hmotnost v kg0,28
Průměr drátu4,00mm
Velikost oka v cm10x5
Antikorozní vrstvaZnAl
m²/ks0,09

Více informací

Rovinná síť 30 x 30 mm / 10 x 5 cm

Střižená síť, určená převážně k výstavbě malých Gabionových konstrukcí, nebo jejich částí. Například plotových podezdívek, nebo koruny větších staveb. Síť je vyrobená rozstřižením velké sítě. V délce, má rozměr oka 10 cm a v šířce 5 cm. Vhodné kamenivo nebo výplň je o velikosti 63 mm a více. Síť je určená k umístění na pohledovou stranu gabionu.

 

Technické prarametry:

Rozměr sítě: 30 x 30 cm

Velikost oka sítě: 10 x 5 cm

Použitý drát: průměr 4mm

Korozní ochrana: žárový zinek s 5% hliníku ( Bezinal, Crapal 4)

Ochranná vrstva: minimálně 320 g na metr čtverečný

Optimální dělení: Síť je možné dále dělit, ale v podstatě jde o finální produkt.

Jakost: I – bez přesahů u krajních drátů.

Rozměrová přesnost: do 1%

Další informace:

Tento rozměr sítě je nejčastěji používán na stavbu plotových podezdívek. Drobnější výplň dává stavbě z optického hlediska jistou lehkost. Šíře podezdívky je vhodná 300 mm a více. Základ by měl být silně zhutněn (základová spára) , ale může být i betonový pás o patřičné hloubce. Pro zvýšení stability lze konstrukci gabionu propojit s armaturou základního betonu

Pro spojování upřednostňujeme v našem případě spirály ve dvou tipech a to 25 a 17. Stabilita je dále zajišťována prostřednictvím spon. Tipy spirál a spon včetně způsobu montáže je možno podrobně vyčíst z našeho – Technologického postupu.

Právě při výstavbě plotů se výrazně nabízí možnost použití jiných výplní gabionu jak je klasický lomový kámen. Např. valounky různých barev, břidlice atd.